| Merknaam: | Ubaro Smart Switch |
| Modelnummer: | 228 Zigbee Smart Switch&Socket |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Panel Size | 228×86mm |
|---|---|
| Rated Voltage | AC 100-240V |
| Current Rating | 10A/16A |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Wireless Connectivity | Wi-Fi IEEE 802.11 B/g/n 2.4GHz |
| Zigbee Standard | Zigbee802.15.4 |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Indoor Use |