| Merknaam: | UBARO |
| Modelnummer: | 228 Switch&Socket |
| Bedradingsmethode | Schroefvergrendeling |
| Nominale stroom | 16A |
| Socket standaard | EU Schuko |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Productafmetingen | 228 × 86 × 35 mm |
| Montagegrootte | 60 × 60 mm |
| Nominale frequentie | 50/60 Hz |
| Type schakelaar | Raak schakelaar aan |