|
|
| Merknaam: | UBARO |
| Modelnummer: | 228 stopcontact |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Paneelkleur | Wit |
| Productcertificering | CE |
| Geleidermateriaal | Fosforbrons |
| Alleen voor exporteren | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 50°C |
| Huidig | 10A/16A |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Merk | UBARO |
| Garantie | 3 jaar |
| Standaard | EU-standaard |