| Merknaam: | Ubaro Smart Switch |
| Modelnummer: | 157 Slimme schakelaar en stopcontact |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Belangrijkste verkoopplatforms | Amazon, AliExpress, eBay, Wish, Lazada, Ozon |
| USB Type-C-uitgang | 5V 2100mA |
| Minimale bestelhoeveelheid | 40 stuks |
| Nominale stroom | Schakelaar: 10A, stopcontact: 16A |
| Contactmateriaal | Fosforbrons |
| Belangrijkste verkoopregio's | Rusland, Polen, Europa, Centraal-Azië, Midden-Oosten, Zuidoost-Azië |
| Productafmetingen | 157*86*35mm |
| Certificeringen | CE, RoHS |
| Montagedoos | Ronde montagedoos |
| Behuizingsmateriaal | PC-kunststof |