| Merknaam: | Ubaro Smart Switch |
| Modelnummer: | 157 Drievoudige slimme schakelaar en stopcontact |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Ondersteunde stemassistenten | Google Assistent, Amazon Alexa, Yandex Alice |
| Belangrijkste downstreamplatforms | Amazon, AliExpress, eBay, Wish, Lazada, Ozon |
| Minimale bestelhoeveelheid | 40 stuks |
| USB-uitgang | 5V 2100mA |
| Contactmateriaal | Fosforbrons |
| Nominale spanning | 220V |
| Montagedoos | Ronde montagedoos |
| Behuizingsmateriaal | PC-kunststof |
| Nominale stroom | Schakelaar 10A, stopcontact 16A |
| Paneelmateriaal | Glazen paneel |