| Merknaam: | Ubaro Smart Switch |
| Modelnummer: | 157 Slimme schakelaar en stopcontact |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Controlemodus | Spraakbesturing, handmatige bediening, APP-bediening |
| Contactmateriaal | Fosforbrons |
| Productgrootte | 157×86×35mm |
| Behuizingsmateriaal | PC-kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Nominale stroom | Schakelaar: 10A, stopcontact: 16A |
| Nominale spanning | 220V |
| Montagedoos | Ronde montagedoos |
| Paneelmateriaal | Glazen paneel |
| Ondersteunde stemassistenten | Google Assistent, Amazon Alexa, Yandex Alice |