|
|
| Merknaam: | UBARO |
| Modelnummer: | 157 Socket |
| Pakketgrootte | 169*95*40mm |
| Shell-materiaal | PC |
| Brandwerende beoordeling | 94-V0 |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Kleur | Wit |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~+50℃ |
| Stopcontactschakelaar standaard | EU |
| Nominaal vermogen | 3500W |
| Paneelmateriaal | Gehard glas |
| Installatiegatafstand | 60 mm |