|
|
| Merknaam: | UBARO |
| Modelnummer: | Us Smart Pulg |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Merk | UBARO |
| Nominale spanning | Wisselstroom 110V |
| Nominale stroom | 10A, 16A |
| Nominaal vermogen | 3520W, 2200W |
| Nominale frequentie | 50/60 Hz |
| Geleidermateriaal | Messing |
| Gewicht | 66g |
| Stembediening | Alexa en Google Thuis |
| Certificering | FCC |
| Garantie | 12 maanden |