|
|
| Merknaam: | Ubaro Us Smart Switch Socket |
| Modelnummer: | 118 Amerikaanse 2-voudige slimme schakelaar en stopcontact |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Nominale spanning | AC100-240V |
| Nominale stroom | 10A (schakelaars) |
| Nominaal vermogen | 5-600W per bende |
| Nominale frequentie | 50-60 Hz |
| Materiaal geleider | Fosforbrons |
| Standaard | Amerikaanse standaard |
| Bedrijfstemperatuur | -20~55℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | UBARO |