|
|
| Merknaam: | UBARO |
| Modelnummer: | 86Wi-Fi Smart Socket |
| Productnaam | Schakelaar En Contactdoos |
| Merk | UBARO |
| Shell-materiaal | ABS+PC |
| Draadloze connectiviteit | Wi-Fi IEEE 802.11 B/g/n 2,4 GHz |
| Type | Wandmontage |
| Beschermingsfunctie | Kinderveiligheidssluiter |
| Nominale spanning | AC240V |
| Nominale stroom | 16A |
| Nominale frequentie | 50/60 Hz |
| Speciale functies | Stroombewaking, stembediening, timer, afstandsbediening, APP delen |
| Certificering | CE-gecertificeerd |
| Voor buitenlandse handel | Ja |