|
|
| Merknaam: | UBARO |
| Modelnummer: | 86Wi-Fi Smart Socket |
| Merk | UBARO |
|---|---|
| Sollicitatie | Slim huis |
| Speciale functies | Stroombewaking, stembediening, timer, afstandsbediening, APP delen |
| Certificering | CE-gecertificeerd |
| Nominaal vermogen | 3500W |
| Nominale stroom | 16A |
| Nominale frequentie | 50/60 Hz |
| Shell-materiaal | ABS+PC |
| Ondersteunde apps | Tuya Slim |
| Beschermingsfunctie | Kinderveiligheidssluiter |