|
|
| Merknaam: | UBARO |
| Modelnummer: | 86Wi-Fi Smart Socket |
| Ondersteund systeem | iOS/Android |
| Stopcontactschakelaar standaard | EU |
| Huidige beoordeling | 10A/16A |
| Compatibel met buitenlandse handel | Ja |
| Sollicitatie | Slim huis |
| Nominaal vermogen | 3500W |
| Draadloze connectiviteit | Wi-Fi IEEE 802.11 B/g/n 2,4 GHz |
| Shell-materiaal | ABS+PC |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nominale stroom | 16A |