|
|
| Merknaam: | UBARO |
| Modelnummer: | 86Socket-gold |
| Standaard | EU-norm (Schuko) |
| Nominale stroom | 16A |
| Beschermingsfunctie | Ingebouwde kinderveiligheidssluiter |
| Paneelmateriaal | Gehard glazen paneel |
| Nominaal vermogen | 3500W |
| Afmetingen | 86×86×35mm |
| Nominale frequentie | 50/60 Hz |
| Voor buitenlandse handel | Ja |
| Sollicitatie | Voor thuisgebruik |
| Nominale spanning | Wisselstroom 220V |