|
|
| Merknaam: | UBARO |
| Modelnummer: | F157-2AC-W |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Unie |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 st |
| Geleidermateriaal | Fosforbrons |
| Nominale frequentie | 50/60 Hz |
| Nominaal vermogen | 3500W |
| Montagedoos | Europese en Russische standaard |
| Garantie | 3 jaar beperkte garantie |
| USB-uitgang | 5V 2,1A |
| Productafmetingen | 157×86mm |
| Paneelmateriaal | Gehard glas |
| Paneelkleur | Wit |
| Productcertificering | CE |