|
|
| Merknaam: | UBARO Ai UNIVERSAL REMOTE |
| Modelnummer: | ONE |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, L/C, D/A, D/P, T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 5000 stuks |
| Toepassingsbereik | Woondecoratie, kantoordecoratie en hoteldecoratie |
|---|---|
| Productcertificering | CE |
| Nominale frequentie | 50-60 Hz |
| Nominale stroom | 1A |
| WiFi-type | 2,4 GHz |
| Systeemondersteuning | Tuya Smart, Smart Life, Google Home, Alexa |
| Gewicht | 29g |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Nominale spanning | 5V |
| Behuizingsmateriaal | Vlamvertragende pc |