|
|
| Merknaam: | UBARO WiFi Switch Socket Combination |
| Modelnummer: | EU-157-UC-B |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Shell-materiaal | ABS+PC |
| Installatiegatafstand | 60 mm |
| Productgrootte | 157×86×35mm |
| Huidige beoordeling | 10A Max |
| Stand-by-vermogen | 0,5 W |
| Levenscyclus | 100.000 keer |
| Standaard | EU |
| Kleur | Zwart |
| Land van herkomst | China |