|
|
| Merknaam: | UBARO WiFi Switch Socket Combination |
| Modelnummer: | EU-157-USB-B |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Stand-by-vermogen | 0,5 W |
| Paneelmateriaal | Gehard glas |
| Kleur | Zwart |
| WiFi-connectiviteit | 2,4GHz 802.11b/g/n |
| Productgrootte | 157×86×35mm |
| Brandwerende beoordeling | 94-V0 |
| Maximale stroom | 10A |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Installatiegatafstand | 60 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +50℃ |