|
|
| Merknaam: | UBARO WiFi Switch Socket Combination |
| Modelnummer: | EU-157-B |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Unie |
| Toeleveringsvermogen: | 2000 PCS |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +50℃ |
| Maximale stroom | 10A |
| Installatiegatafstand | 60 mm |
| Productafmetingen | 157×86×35mm |
| WiFi-connectiviteit | 2,4GHz 802.11b/g/n |
| Mechanische levensduur | 100.000 operaties |
| Stand-by-vermogen | 0,5 W |
| Certificeringsnorm | EU |
| Garantie | 1 jaar beperkt |