|
|
| Merknaam: | UBARO-Thermostat |
| Modelnummer: | K6MH-16A-WiFi-Black |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C TT Western Union Paypal |
| Toeleveringsvermogen: | 2000 Pcs |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1℃ |
| Temperatuurinstelbereik | 5℃ tot 40℃ |
| Productafmetingen | 86*86*42mm |
| Voedingsspanning | AC90-240V |
| Werkomgeving | -5°C tot 50°C |
| Eigen verbruik Vermogen | <1W |
| Temperatuursensor | NTC |
| Weergavescherm | LED |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |