|
|
| Merknaam: | UBARO-Thermostat |
| Modelnummer: | EAST2-16A-WiFi-White |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C TT Western Union Paypal |
| Toeleveringsvermogen: | 2000 Pcs |
| Ingangsspanning | Wisselstroom 90-240V |
| Sensordraad | Inbegrepen |
| Werkomgeving | 5-50 ℃ |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1℃ |
| WiFi-standaard | Wi-Fi 2,4GHz B/g/n |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Sensor | NTC |
| Scherm | LED-scherm |
| Eigen verbruik Vermogen | <1W |
| Maat | 86×86×42mm |