|
|
| Merknaam: | UBARO-Thermostat |
| Modelnummer: | SDM616A Electric Heating |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C TT Western Union Paypal |
| Toeleveringsvermogen: | 2000 Pcs |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 5℃ - 40℃ |
| Antivriestemperatuur | 5℃ |
| Voedingsspanning | AC90-240V |
| Huidige belasting | 10A |
| Elektrische verwarmingscapaciteit | 16A |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1℃ |
| Wi-Fi-standaard | 2,4GHz B/g/n |
| Eigen verbruik Vermogen | <1W |
| Afmetingen | 86×86×40mm |
| Garantie | 1 jaar beperkt |