|
|
| Merknaam: | UBARO-Thermostat |
| Modelnummer: | SDM6 |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C TT Western Union Paypal,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 2000 Pcs |
| Temperatuur instelling | 5-40 °C |
| WiFi-frequentie | 2,4GHz 802.11b/g/n |
| Materiaal | Anti-brandbare pc |
| Weergavescherm | LED |
| Productgrootte | 86*86*40MM |
| Energiebesparende functies | Automatisch schema, Thuis/Afwezig-functie, Energiegeschiedenis |
| Waterthermostaatstroom | 3A |
| Temperatuursensor | NTC |
| Controlemethode | Mobiele app, stembediening, handmatig |
| Pakketgrootte | 110*100*68MM |