|
|
| Merknaam: | UBARO-Thermostat |
| Modelnummer: | SDM9 |
| MOQ: | 1PCS |
| Prijs: | Price Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C TT Western Union Paypal,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 2000 Pcs |
| Spanning | AC90-240V |
| Waterthermostaatstroom | 3A |
| Huidige belasting | 10A |
| Connectiviteit | WiFi |
| Sensortype | NTC |
| Temperatuurbereik | 5℃ - 60℃ |
| Ondersteuning voor stemassistenten | Google Assistent, Amazon Alexa |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |